Štvrtáci odišli – Tešíme sa na prvákov a prímanov

V piatok 29.mája 2020 si naši maturanti, študenti tried IV.A, IV.B prevzali z rúk svojich triednych učiteliek maturitné vysvedčenia.

Slávnostné vyhodnotenie sa konalo v skupinách za prítomnosti vedenia školy.

Riaditeľ školy ocenil, tak ako sme zvyknutí, najlepších študentov.

Zoznam ocenených

1.skupina
za úspešnú reprezentáciu školy a vynikajúce študijné výsledky

1. Matúš Béber
IV.B
MIMORIADNA CENA RIADITEĽA ŠKOLY
za vynikajúci prospech a za vzornú reprezentáciu školy na  GeO (4 x 1.m v KK, 4 x 1.m v CK, 2 x reprezentácia na celosvetovej geografickej olympiáde, získanie striebornej medaili v Hong Kongu), na DO (1 x 1.m v KK, 1 x 2.m v KK, úspešný v CK), na FO (účasť v KK), v súťaži „Čo vieš o hviezdach?“ (3 x účasť v KK) a   v CHO (úspešný v KK)
2. Tereza Jaďuďová
IV.A
za vynikajúci prospech a za vzornú reprezentáciu školy v DO (3.m v KK), v súťaži Mladý Európan (účasť v reg.kole) a v kultúre (hudba)
3. Michaela Pontyová
IV.B
za vynikajúci prospech a za vzornú reprezentáciu školy  v OAJ (3.m v KK)

2.skupina
za vzornú reprezentáciu školy

1. Filip Bohoš
IV.A
za vzornú reprezentáciu školy v ONJ (úspešný v KK)
Za vzornú reprezentáciu školy v športe:
2. Nicole Csíková
IV.A
3.m na MK vo volejbale a 4.m na MK vo florbale
3. Adam Konc
IV.A
2.a 3.m na MK v basketbale
4. Matúš Výboch
IV.A
3.m na MK v basketbale a v súťaži „Čo vieš o hviezdach? (2 x účasť v KK)
5. Christopher Kiss
IV.B
3.m na MK v basketbale a 4.m na MK vo florbale
6. Daniel Šuba
IV.B
2. a 3.m na MK v basketbale a 4.m na MK vo florbale
7. Martina Zacharová
IV.B
3.m na MK vo volejbale

3.skupina
za vzornú reprezentáciu školy

1. Viktória Červenková
IV.A
za vzornú reprezentáciu školy v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín (účasť v KK) a aktívnu účasť na rôznych kultúrnych a spoločenských podujatiach
2. Denis Szabó
IV.A
za vzornú reprezentáciu školy v CHO (účasť v KK) a za prácu v organizačnom tíme Šulekovej chemickej súťaže a Mladého vedca
3. Pavol Náhlik
IV.B
za vzornú reprezentáciu školy v súťaži Mladý Európan (účasť v reg.kole)
4. Bálint Szabó
IV.B
za vzornú reprezentáciu školy v súťaži Mladý Európan (účasť v reg.kole)
Za vzornú reprezentáciu školy v športe:
5. Denisa Bohošová
IV.A
4.m na MK vo volejbale
6. Mariana Bokrošová
IV.A
účasť na MK v atletike a 6.m na MK v stolnom tenise
7. Dominika Gažová
IV.A
6.m na MK v stolnom tenise
8. Natália Ďurenková
IV.B
4.m na MK vo florbale
9. Kristián Hoferka
IV.B
4.m na MK vo florbale
10. Simona Hrušková
IV.B
6.m na MK v atletike (beh na 200m) a v kultúre (Dramaťák a Slovenskí rebeli)
11. Leila Alexandra Šinkovič
IV.B
4.m na MK vo florbale

Prvýkrát v histórii školy bola udelená Mimoriadna cena riaditeľa Gymnázia Ľ.J.Šuleka, ktorú dostal Matúš Béber za vynikajúci prospech a mimoriadne úspechy v mimovyučovacej činnosti, hlavne za úspechy v geografickej olympiáde, v ktorej dvakrát reprezentoval Slovenskú republiku na medzinárodnej úrovni a získal striebornú medailu.

Permalink

Comments are closed.