Dôležité oznamy

Opatrenia v šk. roku 2021/2022

Vážení rodičia, milí žiaci!

V súlade s platnou legislatívou a školským semaforom Vám zasielam informácie o platných opatreniach počas prezenčného vyučovania od 2. septembra 2021.

  1. Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022 sa uskutoční dňa 2.9.2021 na školskom dvore. Žiaci sa dostavia do svojich tried o 8.15 hod. a počkajú na príchod triedneho učiteľa.
  2. Ostatné dni bude vyučovanie podľa rozvrhu bez obmedzení. Čítať ďalej…

Prehľad tried v šk.r. 2021/22

Prehľad učební, triednych a náhradných triednych učiteľov v školskom roku 2021/22

Triedy

Oznam – testovanie žiakov

Vážení rodičia, milí žiaci!

Koniec prázdnin sa neodkladne blíži a pevne verím, že sa všetci 2. septembra stretneme na otvorení nového školského roka v priestoroch nášho gymnázia. Súčasná situácia si však vyžaduje dodržiavanie opatrení, aby mohla byť prevádzka škôl bezpečná.

Opatrenia budú realizované v súlade so Školským semaforom, ktorý vydalo MŠVVaŠ SR pre šk.rok 2021/2022  (ŠKOLSKÝ SEMAFOR | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (minedu.sk)).

Na základe rozhodnutia ministra školstva, rodičia budú mať možnosť využívať dobrovoľné samotestovanie žiakov antigénovými testami v domácom prostredí. Čítať ďalej…

Pl@ntNet

Informačná kampaň k projektu Hurá von s Pl@ntNetom!

Pl@ntNet:

Pri projekte sme využívali aplikáciu Pl@ntNet. Je to skvelý pomocník pri práci začínajúceho botanika a osoby, ktorá sa podieľa na projektoch typu Citizen Science. Cieľom aplikácie je zistiť druh a názov pozorovanej rastliny. Stačí základná fotografia jej niektorej časti (kvetu, plodu, listu alebo kôry), pár kliknutí a svet záhad botaniky prestáva byť tajomný.
Čítať ďalej…

Deň otvorených dverí, virtuálna prehliadka školy.

Vážení rodičia, milí žiaci,
vážení priaznivci nášho gymnázia.

Pandemické opatrenia v tomto období žiaľ nedovoľujú aby ste nás osobne navštívili, preto Vám ponúkame aspoň prehliadku školy takouto zaujímavou formou.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA ŠKOLY

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nás.

Ondrej Gajdáč
riaditeľ